KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16197354

nr 1619 7354

Tom Krestesen

(f. 1927), Danmark

Signerad. Akvarell, bildmått: 45x60 cm, yttermått inklusive ram: 67x80 cm

Tom Krestesen, målare och konsthantverkaee, född i Kolding, Danmark 1927.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 13 maj 2024
kl 20:25:13

13/5 17:14:00 1      Vinnande bud

Tom Krestesen

Läs mer om Tom Krestesen